60 m bėgimas - Moterys

1 bėgimas iš 4
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 143 Akvilė Andriukaitytė 2000-03-09 Panevėžys, Šakiai R.Sargūno s.g. COSMA 1074 7.47 0.156 0.00 A SM R. Jakubauskas , A. Ulinskas
2 179 Gunda Jakimavičiūtė 2000-05-01 Vilnius VMSC 929 7.89 0.210 0.00 A I A E. Žiupkienė
3 117 Gabija Klimukaitė 2003-02-25 Klaipėda Kl.LAM 923 7.99 0.213 0.00 B I A D. Senkus
4 147 Vesta Ručenko 2003-05-23 Panevėžys, Tauragė R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 855 8.14 0.274 0.00 II A R. Jakubauskas
5 190 Silvija Žilinskaitė 2003-03-24 Vilnius VMSC "Midlongas" 828 8.23 0.226 0.00 II A J. Strumskytė-Razgūnė
6 162 Gabija Kuprytė 2002-01-31 Plungė SRC 826 8.24 0.165 0.00 II A R. Šilenskienė
2 bėgimas iš 4
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 24 Karolina Deliautaitė 1995-08-09 Kaunas Startas „Be1“ 1061 7.56 0.175 0.00 A KSM J. Čižauskas
2 233 Kornelija Okunevič 1999-09-08 Vilnius VMSC, VU 941 7.93 0.199 0.00 B I A R. Snarskienė
3 152 Evelina Savickaitė 2000-01-25 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 908 8.03 0.240 0.00 B I A A. Sniečkus
4 87 Austė Macijauskaitė 2000-08-18 Kaunas Startas 860 8.12 0.199 0.00 II A M. Vadeikis
5 206 Lukrecija Vasilenkaitė 2003-12-15 Vilnius VMSC 855 8.14 0.169 0.00 II A A. Tolstiks , I. Krakoviak-Tolstika
6 114 Gabrielė Galdikaitė 2001-12-21 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 794 8.35 0.154 0.00 II A V. Baronienė
3 bėgimas iš 4
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 144 Gabrielė Kaminskaitė 2000-05-11 Panevėžys, Kėdainiai R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 988 7.84 0.147 0.00 A KSM R. Sakalauskienė , R. Jakubauskas
2 23 Aistė Staurylaitė 1997-01-08 Kaunas Startas „Be1“ 923 7.98 0.213 0.00 B I A J. Čižauskas
3 146 Eivilė Cemnolonskytė 2002-06-01 Panevėžys R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 887 8.04 0.208 0.00 B II A R. Jakubauskas , E. Barysienė
4 240 Deimantė Bedalytė 2000-06-17 Vilnius VMSC "Midlongas" 817 8.27 0.148 0.00 II A L. Juchnevičienė
5 19 Silvija Baubonytė 1996-11-09 Kaunas Startas „Be1“ 806 8.31 0.235 0.00 II A J. Čižauskas
4 bėgimas iš 4
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 50 Ugnė Jankauskaitė 1995-03-15 Kaunas Startas 982 7.72 0.185 0.00 A I A G. Šerėnienė
2 20 Aistė Unskinaitė 1998-01-02 Kaunas Startas „Be1“ 941 7.92 0.185 0.00 A I A J. Čižauskas
3 145 Monika Ubeikaitė 2000-05-21 Panevėžys, Utena R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 914 8.01 0.171 0.00 B I A M. Saliamonas , R. Jakubauskas
4 167 Roberta Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 860 8.12 0.186 0.00 II A M. Skamarakas
5 204 Emilija Lik 2001-07-05 Vilnius VMSC 843 8.18 0.176 0.00 II A A. Tolstiks , I. Krakoviak-Tolstika
Finalas A
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 143 Akvilė Andriukaitytė 2000-03-09 Panevėžys, Šakiai R.Sargūno s.g. COSMA 1074 A 7.47 0.156 0.00 7.43 0.136 0.00 SM R. Jakubauskas , A. Ulinskas
2 24 Karolina Deliautaitė 1995-08-09 Kaunas Startas „Be1“ 1061 A 7.56 0.175 0.00 7.47 0.167 0.00 KSM J. Čižauskas
3 144 Gabrielė Kaminskaitė 2000-05-11 Panevėžys, Kėdainiai R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 988 A 7.84 0.147 0.00 7.72 0.144 0.00 KSM R. Sakalauskienė , R. Jakubauskas
4 50 Ugnė Jankauskaitė 1995-03-15 Kaunas Startas 982 A 7.72 0.185 0.00 7.73 0.170 0.00 I A G. Šerėnienė
5 20 Aistė Unskinaitė 1998-01-02 Kaunas Startas „Be1“ 941 A 7.92 0.185 0.00 7.85 0.154 0.00 I A J. Čižauskas
6 179 Gunda Jakimavičiūtė 2000-05-01 Vilnius VMSC 929 A 7.89 0.210 0.00 7.90 0.172 0.00 I A E. Žiupkienė
Finalas B
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
7 233 Kornelija Okunevič 1999-09-08 Vilnius VMSC, VU 941 B 7.93 0.199 0.00 7.85 0.169 0.00 I A R. Snarskienė
8 23 Aistė Staurylaitė 1997-01-08 Kaunas Startas „Be1“ 923 B 7.98 0.213 0.00 7.91 0.142 0.00 I A J. Čižauskas
8 117 Gabija Klimukaitė 2003-02-25 Klaipėda Kl.LAM 923 B 7.99 0.213 0.00 7.91 0.152 0.00 I A D. Senkus
9 145 Monika Ubeikaitė 2000-05-21 Panevėžys, Utena R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 914 B 8.01 0.171 0.00 7.94 0.126 0.00 I A M. Saliamonas , R. Jakubauskas
10 152 Evelina Savickaitė 2000-01-25 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 908 B 8.03 0.240 0.00 7.96 0.141 0.00 I A A. Sniečkus
11 146 Eivilė Cemnolonskytė 2002-06-01 Panevėžys R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 887 B 8.04 0.208 0.00 8.03 0.170 0.00 II A R. Jakubauskas , E. Barysienė
Vieta f Finalas Takas f Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 A 3 143 Akvilė Andriukaitytė 2000-03-09 Panevėžys, Šakiai R.Sargūno s.g. COSMA 1074 A 7.47 0.156 0.00 7.43 0.136 0.00 SM R. Jakubauskas , A. Ulinskas
2 A 4 24 Karolina Deliautaitė 1995-08-09 Kaunas Startas „Be1“ 1061 A 7.56 0.175 0.00 7.47 0.167 0.00 KSM J. Čižauskas
3 A 5 144 Gabrielė Kaminskaitė 2000-05-11 Panevėžys, Kėdainiai R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 988 A 7.84 0.147 0.00 7.72 0.144 0.00 KSM R. Sakalauskienė , R. Jakubauskas
4 A 2 50 Ugnė Jankauskaitė 1995-03-15 Kaunas Startas 982 A 7.72 0.185 0.00 7.73 0.170 0.00 I A G. Šerėnienė
5 A 6 20 Aistė Unskinaitė 1998-01-02 Kaunas Startas „Be1“ 941 A 7.92 0.185 0.00 7.85 0.154 0.00 I A J. Čižauskas
6 A 1 179 Gunda Jakimavičiūtė 2000-05-01 Vilnius VMSC 929 A 7.89 0.210 0.00 7.90 0.172 0.00 I A E. Žiupkienė
7 B 3 233 Kornelija Okunevič 1999-09-08 Vilnius VMSC, VU 941 B 7.93 0.199 0.00 7.85 0.169 0.00 I A R. Snarskienė
8 B 4 23 Aistė Staurylaitė 1997-01-08 Kaunas Startas „Be1“ 923 B 7.98 0.213 0.00 7.91 0.142 0.00 I A J. Čižauskas
8 B 2 117 Gabija Klimukaitė 2003-02-25 Klaipėda Kl.LAM 923 B 7.99 0.213 0.00 7.91 0.152 0.00 I A D. Senkus
9 B 5 145 Monika Ubeikaitė 2000-05-21 Panevėžys, Utena R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 914 B 8.01 0.171 0.00 7.94 0.126 0.00 I A M. Saliamonas , R. Jakubauskas
10 B 1 152 Evelina Savickaitė 2000-01-25 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 908 B 8.03 0.240 0.00 7.96 0.141 0.00 I A A. Sniečkus
11 B 6 146 Eivilė Cemnolonskytė 2002-06-01 Panevėžys R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 887 B 8.04 0.208 0.00 8.03 0.170 0.00 II A R. Jakubauskas , E. Barysienė
12 dnq 0 167 Roberta Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 860 8.12 0.186 0.00 0.00 II A M. Skamarakas
12 dnq 0 87 Austė Macijauskaitė 2000-08-18 Kaunas Startas 860 8.12 0.199 0.00 0.00 II A M. Vadeikis
13 dnq 0 147 Vesta Ručenko 2003-05-23 Panevėžys, Tauragė R.Sargūno s.g. "Greitas spurtas" 855 8.14 0.274 0.00 0.00 II A R. Jakubauskas
13 dnq 0 206 Lukrecija Vasilenkaitė 2003-12-15 Vilnius VMSC 855 8.14 0.169 0.00 0.00 II A A. Tolstiks , I. Krakoviak-Tolstika
14 dnq 0 204 Emilija Lik 2001-07-05 Vilnius VMSC 843 8.18 0.176 0.00 0.00 II A A. Tolstiks , I. Krakoviak-Tolstika
15 dnq 0 190 Silvija Žilinskaitė 2003-03-24 Vilnius VMSC "Midlongas" 828 8.23 0.226 0.00 0.00 II A J. Strumskytė-Razgūnė
16 dnq 0 162 Gabija Kuprytė 2002-01-31 Plungė SRC 826 8.24 0.165 0.00 0.00 II A R. Šilenskienė
17 dnq 0 240 Deimantė Bedalytė 2000-06-17 Vilnius VMSC "Midlongas" 817 8.27 0.148 0.00 0.00 II A L. Juchnevičienė
18 dnq 0 19 Silvija Baubonytė 1996-11-09 Kaunas Startas „Be1“ 806 8.31 0.235 0.00 0.00 II A J. Čižauskas
19 dnq 0 114 Gabrielė Galdikaitė 2001-12-21 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 794 8.35 0.154 0.00 0.00 II A V. Baronienė