400 m bėgimas - Moterys

1 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 18 Ingrida Sinkevičiūtė 2000-07-26 Kaišiadorys KŠSPC "Kertus" 823 1:01.46 0.212 0.00 II A D. Tamulevičius , M. Ambrizas
2 115 Oksana Choda 1979-06-02 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 797 1:02.26 0.232 0.00 II A V. Baronienė
3 153 Miglė Mincytė 2003-03-12 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 768 1:03.19 0.256 0.00 II A A. Sniečkus
261 Ema Bružaitė 2001-05-30 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 0 DNS 0.00 J. Baikštienė , I. Zabulienė
2 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 288 Gabija Naujokaitė 2001-09-05 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 866 1:00.15 0.257 0.00 I A V. Žiedienė , J. Spudis
2 52 Justina Pacevičiūtė 1998-01-15 Kaunas Startas, KTU SC "Vėjas" 785 1:02.63 0.379 0.00 II A G. Šerėnienė
3 59 Augustė Markevičiūtė 2002-01-20 Kaunas Startas „Be1“ 784 1:02.68 0.406 0.00 II A I. Jakubaitytė , J. Kasirye-Sebalu
168 Augustė Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 0 DQ 0.227 0.00 M. Skamarakas
3 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 167 Roberta Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 903 0:59.06 0.224 0.00 I A M. Skamarakas
2 294 Rosita Šimkevičiūtė 2001-01-31 Šiauliai Šiaulių SG 863 1:00.26 NT 0.00 I A A. Kitanov , R. Razmaitė
3 260 Olimpija Zabulytė 2000-05-12 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 851 1:00.60 0.299 0.00 I A J. Baikštienė , I. Zabulienė
4 51 Ramunė Stabingytė 1998-06-15 Kaunas Startas, KTU SC 754 1:03.62 0.159 0.00 II A G. Šerėnienė
4 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 112 Erika Krūminaitė 1998-04-24 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 958 0:57.48 0.283 0.00 KSM V. Baronienė
2 220 Hanna Zikejeva 2001-08-07 Vilnius VMSC 871 1:00.00 0.217 0.00 I A I. Jefimova
3 21 Kamilė Gargasaitė 1998-06-14 Kaunas Startas „Be1“ 822 1:01.48 0.256 0.00 II A L. Kaveckienė , J. Čižauskas
4 181 Kamilė Ženevičiūtė 2002-09-26 Vilnius VMSC 727 1:04.50 0.261 0.00 II A E. Žiupkienė
5 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 89 Eva Misiūnaitė 1991-12-04 Kaunas Startas KMK 1041 0:55.16 0.183 0.00 KSM M. Vadeikis , L. Meuwly
2 148 Gabija Galvydytė 2000-01-17 Panevėžys, Jonava R.Sargūno s.g. Einius 987 0:56.66 0.254 0.00 KSM V. Lebeckienė , A. Sniečkus
3 109 Karolina Zeleniūtė 2000-07-03 Klaipėda Kl.LAM "Maratonas" 858 1:00.39 0.272 0.00 I A J. Beržinskienė , D. Rauktys
219 Modesta Justė Morauskaitė 1995-10-02 Vilnius VMSC 0 DNS 0.00 I. Jefimova , R. Blanquer Alcantud
Finalas A
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 89 Eva Misiūnaitė 1991-12-04 Kaunas Startas KMK 1041 0:55.16 0.183 0.00 0.00 KSM M. Vadeikis , L. Meuwly
2 148 Gabija Galvydytė 2000-01-17 Panevėžys, Jonava R.Sargūno s.g. Einius 987 0:56.66 0.254 0.00 0.00 KSM V. Lebeckienė , A. Sniečkus
3 112 Erika Krūminaitė 1998-04-24 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 958 0:57.48 0.283 0.00 0.00 KSM V. Baronienė
4 167 Roberta Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 903 0:59.06 0.224 0.00 0.00 I A M. Skamarakas
5 220 Hanna Zikejeva 2001-08-07 Vilnius VMSC 871 1:00.00 0.217 0.00 0.00 I A I. Jefimova
6 288 Gabija Naujokaitė 2001-09-05 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 866 1:00.15 0.257 0.00 0.00 I A V. Žiedienė , J. Spudis
7 294 Rosita Šimkevičiūtė 2001-01-31 Šiauliai Šiaulių SG 863 1:00.26 NT 0.00 0.00 I A A. Kitanov , R. Razmaitė
8 109 Karolina Zeleniūtė 2000-07-03 Klaipėda Kl.LAM "Maratonas" 858 1:00.39 0.272 0.00 0.00 I A J. Beržinskienė , D. Rauktys
9 260 Olimpija Zabulytė 2000-05-12 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 851 1:00.60 0.299 0.00 0.00 I A J. Baikštienė , I. Zabulienė
10 18 Ingrida Sinkevičiūtė 2000-07-26 Kaišiadorys KŠSPC "Kertus" 823 1:01.46 0.212 0.00 0.00 II A D. Tamulevičius , M. Ambrizas
11 21 Kamilė Gargasaitė 1998-06-14 Kaunas Startas „Be1“ 822 1:01.48 0.256 0.00 0.00 II A L. Kaveckienė , J. Čižauskas
12 115 Oksana Choda 1979-06-02 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 797 1:02.26 0.232 0.00 0.00 II A V. Baronienė
13 52 Justina Pacevičiūtė 1998-01-15 Kaunas Startas, KTU SC "Vėjas" 785 1:02.63 0.379 0.00 0.00 II A G. Šerėnienė
14 59 Augustė Markevičiūtė 2002-01-20 Kaunas Startas „Be1“ 784 1:02.68 0.406 0.00 0.00 II A I. Jakubaitytė , J. Kasirye-Sebalu
15 153 Miglė Mincytė 2003-03-12 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 768 1:03.19 0.256 0.00 0.00 II A A. Sniečkus
16 51 Ramunė Stabingytė 1998-06-15 Kaunas Startas, KTU SC 754 1:03.62 0.159 0.00 0.00 II A G. Šerėnienė
17 181 Kamilė Ženevičiūtė 2002-09-26 Vilnius VMSC 727 1:04.50 0.261 0.00 0.00 II A E. Žiupkienė
168 Augustė Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 0 DQ 0.227 0.00 0.00 M. Skamarakas
219 Modesta Justė Morauskaitė 1995-10-02 Vilnius VMSC 0 DNS 0.00 0.00 I. Jefimova , R. Blanquer Alcantud
261 Ema Bružaitė 2001-05-30 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 0 DNS 0.00 0.00 J. Baikštienė , I. Zabulienė
Vieta f Finalas Takas f Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 A 0 89 Eva Misiūnaitė 1991-12-04 Kaunas Startas KMK 1041 0:55.16 0.183 0.00 0.00 KSM M. Vadeikis , L. Meuwly
2 A 0 148 Gabija Galvydytė 2000-01-17 Panevėžys, Jonava R.Sargūno s.g. Einius 987 0:56.66 0.254 0.00 0.00 KSM V. Lebeckienė , A. Sniečkus
3 A 0 112 Erika Krūminaitė 1998-04-24 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 958 0:57.48 0.283 0.00 0.00 KSM V. Baronienė
4 A 0 167 Roberta Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 903 0:59.06 0.224 0.00 0.00 I A M. Skamarakas
5 A 0 220 Hanna Zikejeva 2001-08-07 Vilnius VMSC 871 1:00.00 0.217 0.00 0.00 I A I. Jefimova
6 A 0 288 Gabija Naujokaitė 2001-09-05 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 866 1:00.15 0.257 0.00 0.00 I A V. Žiedienė , J. Spudis
7 A 0 294 Rosita Šimkevičiūtė 2001-01-31 Šiauliai Šiaulių SG 863 1:00.26 NT 0.00 0.00 I A A. Kitanov , R. Razmaitė
8 A 0 109 Karolina Zeleniūtė 2000-07-03 Klaipėda Kl.LAM "Maratonas" 858 1:00.39 0.272 0.00 0.00 I A J. Beržinskienė , D. Rauktys
9 A 0 260 Olimpija Zabulytė 2000-05-12 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 851 1:00.60 0.299 0.00 0.00 I A J. Baikštienė , I. Zabulienė
10 A 0 18 Ingrida Sinkevičiūtė 2000-07-26 Kaišiadorys KŠSPC "Kertus" 823 1:01.46 0.212 0.00 0.00 II A D. Tamulevičius , M. Ambrizas
11 A 0 21 Kamilė Gargasaitė 1998-06-14 Kaunas Startas „Be1“ 822 1:01.48 0.256 0.00 0.00 II A L. Kaveckienė , J. Čižauskas
12 A 0 115 Oksana Choda 1979-06-02 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 797 1:02.26 0.232 0.00 0.00 II A V. Baronienė
13 A 0 52 Justina Pacevičiūtė 1998-01-15 Kaunas Startas, KTU SC "Vėjas" 785 1:02.63 0.379 0.00 0.00 II A G. Šerėnienė
14 A 0 59 Augustė Markevičiūtė 2002-01-20 Kaunas Startas „Be1“ 784 1:02.68 0.406 0.00 0.00 II A I. Jakubaitytė , J. Kasirye-Sebalu
15 A 0 153 Miglė Mincytė 2003-03-12 Panevėžys PKKSC "Greitas spurtas" 768 1:03.19 0.256 0.00 0.00 II A A. Sniečkus
16 A 0 51 Ramunė Stabingytė 1998-06-15 Kaunas Startas, KTU SC 754 1:03.62 0.159 0.00 0.00 II A G. Šerėnienė
17 A 0 181 Kamilė Ženevičiūtė 2002-09-26 Vilnius VMSC 727 1:04.50 0.261 0.00 0.00 II A E. Žiupkienė
A 0 168 Augustė Žikaitė 2001-06-02 Raseiniai RKKSC Ariogalos tauras 0 DQ 0.227 0.00 0.00 M. Skamarakas
A 0 219 Modesta Justė Morauskaitė 1995-10-02 Vilnius VMSC 0 DNS 0.00 0.00 I. Jefimova , R. Blanquer Alcantud
A 0 261 Ema Bružaitė 2001-05-30 Šiauliai, Kupiškis ŠLASC, Šiaulių SG "Piramidė" 0 DNS 0.00 0.00 J. Baikštienė , I. Zabulienė