400 m bėgimas - Vyrai

1 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 304 Martinas Kaminskas 2001-03-26 Vilnius VMSC 644 0:54.97 0.00 II A D. Skirmantienė , J. Armonienė
130 Dominykas Smetonis 2001-02-09 Šiauliai Šiaulių SG 0 DVA 0.00 P. Šaučikovas , M. Malinauskas
167 Justinas Viskupaitis 1997-06-25 Kaunas KTU SC 0 DQ 0.00 E. Karaškienė
2 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 27 Almantas Dapkevičius 1996-09-11 Marijampolė, Kauno r. Sūduva MLASK 779 0:52.41 0.00 I A D. Urbonienė , A. Kazlauskas
2 336 Miroslav Zniščinskij 2000-05-08 Vilnius VMSC 755 0:52.84 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
3 93 Dominykas Karza 2001-09-16 Alytus ASRC ALASK 616 0:55.53 0.00 II A V. Šmidtas
25 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai ESC 0 DQ 0.00 A. Valatkevičius
3 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 99 Rokas Marcinkevičius 2000-10-26 Alytus ASRC ALASK 740 0:53.12 0.00 II A V. Šmidtas
2 339 Mantas Barzda 2000-08-30 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 707 0:53.74 0.00 II A R. Kergytė-dauskurdienė
3 81 Mantas Stanevičius 2001-09-08 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 615 0:55.56 0.00 II A A. Dobregienė
4 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 166 Ričardas Gudonavičius 1998-04-13 Kaunas KTU SC 606 0:55.73 0.00 II A E. Karaškienė
2 43 Eimantas Tamašauskas 2000-04-29 Švenčionys ŠRSC "Aitvaras" 600 0:55.85 0.00 II A Z. Zenkevičius
3 146 Jonas Sakalauskas 2003-04-16 Pakruojis KKSC 496 0:58.10 0.00 III A A. Macevičius
4 82 Tadas Matijošius 2002-04-06 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 478 0:58.51 0.00 III A A. Dobregienė
5 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 2 Maksim Bolotin 1998-06-12 Vilnius VGTU 781 0:52.38 0.00 I A L. Grinčikaitė-samuolė
2 329 Olegas Ivanikovas 1999-11-17 Vilnius VMSC 769 0:52.59 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
3 353 Robertas Kazbaras 2000-03-05 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 754 0:52.87 0.00 II A J. Baikštienė
4 186 Martynas Čepas 2001-09-19 Kaunas Startas "Šilainiai" 640 0:55.05 0.00 II A D. Jankauskaitė
6 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 36 Daniel Golovacki 1996-02-12 Kaunas, Švenčionys ŠRSC KMK 884 0:50.58 0.00 I A G. Michniova , N. Sabaliauskienė
2 187 Lukas Kalanta 1999-02-04 Kaunas Startas "Šilainiai" 551 0:56.88 0.00 III A I. Jakubaitytė
158 Jokūbas Tubutis 1999-02-16 Šilutė, Kaunas Startas 0 DQ 0.00 L. Leikuvienė , G. Šerėnienė
131 Domantas Daknys 2000-08-09 Šiauliai ŠLASC COSMA 2 0 DQ 0.00 A. Kitanov , R. Razmaitė
7 bėgimas iš 7
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 333 Dariuš Križanovskij 1998-06-12 Vilnius 904 0:50.23 0.00 I A P. Žukienė , V. Kozlov
2 196 Aleksandrs Kucs 2000-09-20 Latvija "Be1" I 862 0:50.95 0.00 I A A. Noris
20 Deimantas Špučys 1991-04-19 Klaipėda 0 DNS 0.00 D. Senkus
Finalas A
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 333 Dariuš Križanovskij 1998-06-12 Vilnius 904 0:50.23 0.00 0.00 I A P. Žukienė , V. Kozlov
2 36 Daniel Golovacki 1996-02-12 Kaunas, Švenčionys ŠRSC KMK 884 0:50.58 0.00 0.00 I A G. Michniova , N. Sabaliauskienė
3 196 Aleksandrs Kucs 2000-09-20 Latvija "Be1" I 862 0:50.95 0.00 0.00 I A A. Noris
4 2 Maksim Bolotin 1998-06-12 Vilnius VGTU 781 0:52.38 0.00 0.00 I A L. Grinčikaitė-samuolė
5 27 Almantas Dapkevičius 1996-09-11 Marijampolė, Kauno r. Sūduva MLASK 779 0:52.41 0.00 0.00 I A D. Urbonienė , A. Kazlauskas
6 329 Olegas Ivanikovas 1999-11-17 Vilnius VMSC 769 0:52.59 0.00 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
7 336 Miroslav Zniščinskij 2000-05-08 Vilnius VMSC 755 0:52.84 0.00 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
8 353 Robertas Kazbaras 2000-03-05 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 754 0:52.87 0.00 0.00 II A J. Baikštienė
9 99 Rokas Marcinkevičius 2000-10-26 Alytus ASRC ALASK 740 0:53.12 0.00 0.00 II A V. Šmidtas
10 339 Mantas Barzda 2000-08-30 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 707 0:53.74 0.00 0.00 II A R. Kergytė-dauskurdienė
11 304 Martinas Kaminskas 2001-03-26 Vilnius VMSC 644 0:54.97 0.00 0.00 II A D. Skirmantienė , J. Armonienė
12 186 Martynas Čepas 2001-09-19 Kaunas Startas "Šilainiai" 640 0:55.05 0.00 0.00 II A D. Jankauskaitė
13 93 Dominykas Karza 2001-09-16 Alytus ASRC ALASK 616 0:55.53 0.00 0.00 II A V. Šmidtas
14 81 Mantas Stanevičius 2001-09-08 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 615 0:55.56 0.00 0.00 II A A. Dobregienė
15 166 Ričardas Gudonavičius 1998-04-13 Kaunas KTU SC 606 0:55.73 0.00 0.00 II A E. Karaškienė
16 43 Eimantas Tamašauskas 2000-04-29 Švenčionys ŠRSC "Aitvaras" 600 0:55.85 0.00 0.00 II A Z. Zenkevičius
17 187 Lukas Kalanta 1999-02-04 Kaunas Startas "Šilainiai" 551 0:56.88 0.00 0.00 III A I. Jakubaitytė
18 146 Jonas Sakalauskas 2003-04-16 Pakruojis KKSC 496 0:58.10 0.00 0.00 III A A. Macevičius
19 82 Tadas Matijošius 2002-04-06 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 478 0:58.51 0.00 0.00 III A A. Dobregienė
158 Jokūbas Tubutis 1999-02-16 Šilutė, Kaunas Startas 0 DQ 0.00 0.00 L. Leikuvienė , G. Šerėnienė
130 Dominykas Smetonis 2001-02-09 Šiauliai Šiaulių SG 0 DVA 0.00 0.00 P. Šaučikovas , M. Malinauskas
131 Domantas Daknys 2000-08-09 Šiauliai ŠLASC COSMA 2 0 DQ 0.00 0.00 A. Kitanov , R. Razmaitė
25 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai ESC 0 DQ 0.00 0.00 A. Valatkevičius
20 Deimantas Špučys 1991-04-19 Klaipėda 0 DNS 0.00 0.00 D. Senkus
167 Justinas Viskupaitis 1997-06-25 Kaunas KTU SC 0 DQ 0.00 0.00 E. Karaškienė
Vieta f Finalas Takas f Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 A 0 333 Dariuš Križanovskij 1998-06-12 Vilnius 904 0:50.23 0.00 0.00 I A P. Žukienė , V. Kozlov
2 A 0 36 Daniel Golovacki 1996-02-12 Kaunas, Švenčionys ŠRSC KMK 884 0:50.58 0.00 0.00 I A G. Michniova , N. Sabaliauskienė
3 A 0 196 Aleksandrs Kucs 2000-09-20 Latvija "Be1" I 862 0:50.95 0.00 0.00 I A A. Noris
4 A 0 2 Maksim Bolotin 1998-06-12 Vilnius VGTU 781 0:52.38 0.00 0.00 I A L. Grinčikaitė-samuolė
5 A 0 27 Almantas Dapkevičius 1996-09-11 Marijampolė, Kauno r. Sūduva MLASK 779 0:52.41 0.00 0.00 I A D. Urbonienė , A. Kazlauskas
6 A 0 329 Olegas Ivanikovas 1999-11-17 Vilnius VMSC 769 0:52.59 0.00 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
7 A 0 336 Miroslav Zniščinskij 2000-05-08 Vilnius VMSC 755 0:52.84 0.00 0.00 II A P. Žukienė , V. Kozlov
8 A 0 353 Robertas Kazbaras 2000-03-05 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 754 0:52.87 0.00 0.00 II A J. Baikštienė
9 A 0 99 Rokas Marcinkevičius 2000-10-26 Alytus ASRC ALASK 740 0:53.12 0.00 0.00 II A V. Šmidtas
10 A 0 339 Mantas Barzda 2000-08-30 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 707 0:53.74 0.00 0.00 II A R. Kergytė-dauskurdienė
11 A 0 304 Martinas Kaminskas 2001-03-26 Vilnius VMSC 644 0:54.97 0.00 0.00 II A D. Skirmantienė , J. Armonienė
12 A 0 186 Martynas Čepas 2001-09-19 Kaunas Startas "Šilainiai" 640 0:55.05 0.00 0.00 II A D. Jankauskaitė
13 A 0 93 Dominykas Karza 2001-09-16 Alytus ASRC ALASK 616 0:55.53 0.00 0.00 II A V. Šmidtas
14 A 0 81 Mantas Stanevičius 2001-09-08 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 615 0:55.56 0.00 0.00 II A A. Dobregienė
15 A 0 166 Ričardas Gudonavičius 1998-04-13 Kaunas KTU SC 606 0:55.73 0.00 0.00 II A E. Karaškienė
16 A 0 43 Eimantas Tamašauskas 2000-04-29 Švenčionys ŠRSC "Aitvaras" 600 0:55.85 0.00 0.00 II A Z. Zenkevičius
17 A 0 187 Lukas Kalanta 1999-02-04 Kaunas Startas "Šilainiai" 551 0:56.88 0.00 0.00 III A I. Jakubaitytė
18 A 0 146 Jonas Sakalauskas 2003-04-16 Pakruojis KKSC 496 0:58.10 0.00 0.00 III A A. Macevičius
19 A 0 82 Tadas Matijošius 2002-04-06 Panevėžys PKKSC "Žvaigždė" 478 0:58.51 0.00 0.00 III A A. Dobregienė
A 0 158 Jokūbas Tubutis 1999-02-16 Šilutė, Kaunas Startas 0 DQ 0.00 0.00 L. Leikuvienė , G. Šerėnienė
A 0 130 Dominykas Smetonis 2001-02-09 Šiauliai Šiaulių SG 0 DVA 0.00 0.00 P. Šaučikovas , M. Malinauskas
A 0 131 Domantas Daknys 2000-08-09 Šiauliai ŠLASC COSMA 2 0 DQ 0.00 0.00 A. Kitanov , R. Razmaitė
A 0 25 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai ESC 0 DQ 0.00 0.00 A. Valatkevičius
A 0 20 Deimantas Špučys 1991-04-19 Klaipėda 0 DNS 0.00 0.00 D. Senkus
A 0 167 Justinas Viskupaitis 1997-06-25 Kaunas KTU SC 0 DQ 0.00 0.00 E. Karaškienė